Dutch Arabic Chinese (Simplified) English French German Russian Spanish Turkish

Oproep Liefdadigheidscommissie: Plastic dopjes!

Dopjes

“De meest geliefde daad bij Allah is de aanhoudende daad, zelfs al is het maar weinig” 

(Hadith-Sahih Muslim)

Plastic dopjes! Gooi ze niet weg! Immers, met de ingezamelde dopjes geef je mensen met een handicap hoop!

De dopjesactie is een steunactie in Turkije voor mensen met een handicap die een rolstoel nodig hebben. 250 kg aan dopjes staat gelijk aan 1 rolstoel. Natuurlijk is 250 kg aan dopjes erg veel. Echter is iedere bijdrage van harte welkom en alle beetjes zullen helpen!

De dopjes die in aanmerking komen zijn plastic dopjes van drankflessen, met name van mineraal- en spuitwater, van frisdrank (Cola, Fanta e.d.), van melk en van fruitsap.

De ingezamelde dopjes zullen door de liefdadigheidscommissie opgestuurd worden naar de organisaties in Turkije die meedoen aan deze actie.

Voor meer informatie over de verzamelpunten of indien u wilt dat de dopjes bij u thuis worden opgehaald, kunt u contact opnemen met Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

Dop je ook mee?

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nieuwsbrief ontvangen?

Wilt u op de hoogte gehouden worden van de nieuwe activiteiten van IQRA. Meldt u zich dan hieronder voor onze nieuwsbrief.
Banner