ACTIVITEITEN
Liefdadigheid
Samenwerking met Unite For Basic Rights
Liefdadigheid
Samenwerking met Unite For Basic Rights
Samenwerking met Unite For Basic Rights
Sahl ibn Sa'ad heeft de Profeet (vrede en zegeningen zij met hem) horen zeggen: "Ik en degene die voor een wees zorgt en hem voorziet, zullen zoals dit in het Paradijs zijn", en hij zette zijn middelvinger en wijsvinger dicht bij elkaar. (Sahieh al-Boekharie, Boek 73, Hadith 34)
Stichting Unite or Basic Rights is een organisatie die zich inzet voor weeskinderen wereldwijd. De initiatiefnemers Salko Hofman, Ouafa el Ouasghiri en Samira Yekhlef hebben op 21 mei 2011 een benefiet evenement georganiseerd waarbij het verkopen van vintage kleding een belangrijk item is geweest. Deze werden door de modellen gedragen en geshowd op de catwalk. Samira Yekhlef is op dit idee gekomen tijdens haar studie in Parijs. Het kopen van vintage kleding is in Parijs een ‘hot item' en ‘zeer gewoon'. Hierdoor kwam ze op het idee om vintage kleding te verzamelen, te verkopen en de opbrengst hiervan te besteden aan een goed doel. Met dit doel voor ogen zijn ze begonnen aan dit project, niet wetende dat 21 mei 2011 zo een groot succes zou worden!
De opbrengst van dit eerste evenement is besteed aan weeskinderen in Marokko. Via het Marokko Fonds is Unite for basic Right terechtgekomen bij een opvangcentrum voor gehandicapte kinderen, Centre Cheshire, in Meknes.
De rest van de opbrengst is besteed aan nog 3 weeshuizen in Tanger: Dar lalla Hasna, Dar Saddaqa en Khortobi.
Dit jaar zal de liefdadigheidscommissie van SV IQRA samenwerken met Unite For Basic Rights! Op welke manier we hier invulling aan zullen geven, houden we nog even voor onszelf. Zodra het een en ander definitief vaststaat, zullen wij dit natuurlijk aankondigen in onze nieuwsbrief en op onze site!
Meer informatie volgt!
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Nieuwsbrief ontvangen?
Laatste reacties
Cursus Arabisch voor beginners...
Assalaam aleikum, ik wil mij hierbij graag aanmeld...
Cursus Modern Standaard Arabis...
Salaamoe alaioum, Ik vroeg me af of er in de toeko...
Khadija, de vrouw van toen en ...
salaam alaikum is het ook voor niet studenten? wa ...
Khadija, de vrouw van toen en ...
Voor de lezing hoeft geen entree geld betaald te w...
Khadija, de vrouw van toen en ...
Salaam aleikoem, Om welke vestiging van de erasmus...


